καμένη λάμπα
Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες linear_scale Σε εξέλιξη
Γρ. Στεφάνου 29, Θεσσαλονίκη 543 52, Ελλάδα
subject
Γρ. Στεφάνου 29, 1 λάμπα καμένη
Αποκομιδή απορριμμάτων
Αποκομιδή απορριμμάτων - Α' Δημοτική Κοινότητα (Εμπορικό Κέντρο) linear_scale Κλειστό
Αγίας Σοφίας 78, Θεσσαλονίκη 546 33, Ελλάδα
subject
Αγίας Σοφίας 78, δεν έγινε η αποκομιδή των απορριμμάτων 2 μέρες και οι κάδοι έχουν ξεχειλίσει
Αποκομιδή ανακύκλωσης
Αποκομιδή απορριμμάτων - Α' Δημοτική Κοινότητα (Εμπορικό Κέντρο) linear_scale Κλειστό
Αγίου Δημητρίου 147, Θεσσαλονίκη 546 34, Ελλάδα
subject
Φωτάκου και Αγίου Δημητρίου, δεν έγινε η αποκομιδή της ανακύκλωσης και οι κάδοι είναι ξεχειλισμένοι και έχει και πολλά χαρτόνια απέξω
Ογκώδη
Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Α' Δημοτική Κοινότητα (Εμπορικό Κέντρο) linear_scale Κλειστό
Στρ. Μακρυγιάννη 10, Θεσσαλονίκη 546 35, Ελλάδα
subject
SOS Στρατηγού Μακρυγιάννη 10, πίσω από τους κάδους κλαδιά και επειδή δεν μπορούν να ανοίξουν τους κάδους αφήνουν απέξω τα σκουπίδια
Ογκώδη
Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Α' Δημοτική Κοινότητα (Εμπορικό Κέντρο) linear_scale Κλειστό
Καραολή και Δημητρίου Των Κυπρίων 22, Θεσσαλονίκη 546 30, Ελλάδα
subject
Καραολή και Δημητρίου των Κυπρίων 22, πόρτες - παντζούρια
Ογκώδη
Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Α' Δημοτική Κοινότητα (Εμπορικό Κέντρο) linear_scale Κλειστό
Εγνατία 84, Θεσσαλονίκη 546 23, Ελλάδα
subject
Εγνατία 84, έπιπλο
Ογκώδη
Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Α' Δημοτική Κοινότητα (Εμπορικό Κέντρο) linear_scale Κλειστό
Μητροπολίτου Γενναδίου 6, Θεσσαλονίκη 546 23, Ελλάδα
subject
Ίωνος Δραγούμη 4, 1 πόρτα - ξύλα
Αποκομιδή ανακύκλωσης
Αποκομιδή απορριμμάτων - Γ' Δημοτική Κοινότητα (Άνω πόλη) linear_scale Γνωστοποιήθηκε
Αγίας Σοφίας 78, Θεσσαλονίκη 546 33, Ελλάδα
subject
Αγίας Σοφίας 78, δεν έγινε η αποκομιδή της ανακύκλωσης 2 μέρες και οι κάδοι έχουν ξεχειλίσει
Αποκομιδή ανακύκλωσης
Αποκομιδή απορριμμάτων - Δ' Δημοτική Κοινότητα (Τούμπα) linear_scale Γνωστοποιήθηκε
Αγίας Σοφίας 78, Θεσσαλονίκη 546 33, Ελλάδα
subject
Αγίας Σοφίας 78, δεν έγινε η αποκομιδή της ανακύκλωσης 2 μέρες και οι κάδοι έχουν ξεχειλίσει
Ογκώδη
Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Α' Δημοτική Κοινότητα (Εμπορικό Κέντρο) linear_scale Κλειστό
Μοιράρχου Δημητρίου Κουφιτσα 21, Θεσσαλονίκη 546 34, Ελλάδα
subject
Μοιράρχου Κουφίτσα 21, στρώμα - πάπλωμα -χαλί,
Ογκώδη
Προβλήματα σαρώματος (σκούπισμα οδών, πεζοδρομίων & σχαρών φρεατίων αποχέτευσης) - Α' Δημοτική κοινότητα (Εμπορικό Κέντρο) linear_scale Κλειστό
Ολύμπου 15, Θεσσαλονίκη 546 30, Ελλάδα
subject
Ολύμπου 15, ξύλινα πατώματα
Εγκαταλελειμμένα οχήματα
Εγκαταλελειμμένα οχήματα linear_scale Απαντήθηκε
Λυσάνδρου 8, Θεσσαλονίκη 546 42, Ελλάδα
subject
Λυσάνδρου 8, εγκαταλελλειμένο μηχανάκι χωρίς πινακίδες μπροστά στην στάση Μητροπούλου.
Εγκαταλελειμμένο όχημα - Πιττακού 1
Εγκαταλελειμμένα οχήματα linear_scale Απαντήθηκε
Πιττακού 1, Θεσσαλονίκη 546 45, Ελλάδα
subject
Στην οδό Πιτακκού 1 υπάρχει όχημα τρακαρισμένο με μία μόνο πινακίδα βουλγάρικη, χωρίς κρύσταλλα. Είναι εστία μόλυνσης, σας παρακαλώ για τις ενέργειές σας.
Εγκαταλελειμμένο όχημα
Εγκαταλελειμμένα οχήματα linear_scale Απαντήθηκε
Λεωφόρος Νίκης 45, Θεσσαλονίκη 546 22, Ελλάδα
subject
Στην οδό Γραβιάς με Ανθέων (επί της Γραβιάς ) υπάρχει πάνω από ένα χρόνο το ασημί opel με πινακίδες (ο αριθμός κυκλοφορίας έχει αφαιρεθεί). Σας παρακαλώ για τις ενέργειές σας.
205 peugeot
Εγκαταλελειμμένα οχήματα linear_scale Απαντήθηκε
Γραβιάς 25, Θεσσαλονίκη 546 45, Ελλάδα
subject
Στην οδό Γραβιάς 25 υπάρχει μπλε Peugeot 205 χωρίς πινακίδες πάνω από 2 μήνες. Σας παρακαλώ για τις ενέργειές σας
Εγκαταλελειμμένο αυτοκίνητο
Εγκαταλελειμμένα οχήματα linear_scale Απαντήθηκε
Γρ. Λαμπράκη 195, Θεσσαλονίκη 543 52, Ελλάδα
subject
Οδός Γ Λαμπράκη 195 εγκαταλελειμμένο αυτοκίνητο Σιτροέν άσπρο χωρίς πινακίδες πάνω από δύο μήνες στο σημείο.
Εγκαταλελειμμένο αυτοκίνητο
Εγκαταλελειμμένα οχήματα linear_scale Απαντήθηκε
Γρ. Λαμπράκη 195, Θεσσαλονίκη 543 52, Ελλάδα
subject
Οδός Γ Λαμπράκη 195 εγκαταλελειμμένο αυτοκίνητο Σιτροέν άσπρο χωρίς πινακίδες πάνω από δύο μήνες στο σημείο.
Παρατημένο μηχανάκι
Εγκαταλελειμμένα οχήματα linear_scale Απαντήθηκε
Δημητσάνας 1, Θεσσαλονίκη 544 54, Ελλάδα
subject
Εστία μόλυνσης,παρατημένο επί μήνες επάνω στο πεζοδρόμιο. πινακίδα (ο αριθμός κυκλοφορίας έχει αφαιρεθεί).
Εγκαταλελειμμένη μηχανή
Εγκαταλελειμμένα οχήματα linear_scale Απαντήθηκε
Καλλιδρομίου 1, Θεσσαλονίκη 546 34, Ελλάδα
subject
Στην οδό Αθηνάς είναι παρατημένο περίπου ένα μήνα ένα μηχανάκι από το οποίο έχουν κλέψει σχεδόν όλα τα ανταλλακτικά
Εγκαταλελειμμένο όχημα
Εγκαταλελειμμένα οχήματα linear_scale Απαντήθηκε
Λυσιμάχου Καυταντζόγλου 6, Θεσσαλονίκη 546 40, Ελλάδα
subject
Όχημα Κia Jeep με πινακίδα άγνωστη, χρώματος μαύρο, στην οδό ανάμεσα και πίσω από το κτίριο των Πρόσκοπων και το πάρκο Πεδίον του Άρεως Θεσσαλονίκη Τ.Κ. 546 21