Ογκώδη
Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Ε' Δημοτική Κοινότητα (Ανατολική Θεσσαλονίκη) linear_scale Γνωστοποιήθηκε
Φιλελλήνων 43, Θεσσαλονίκη 542 48, Ελλάδα
subject
Φιλελλήνων 33, ογκώδη.
Ογκώδη
Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Α' Δημοτική Κοινότητα (Εμπορικό Κέντρο) linear_scale Γνωστοποιήθηκε
Πελοποννήσου 7, Θεσσαλονίκη 546 31, Ελλάδα
subject
Πελοποννήσου 7, 2 στρώματα.
Ογκώδη
Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Α' Δημοτική Κοινότητα (Εμπορικό Κέντρο) linear_scale Γνωστοποιήθηκε
Αμύντα 13, Θεσσαλονίκη 546 31, Ελλάδα
subject
Αμύντα 13, στρώμα.
Κολονάκια προστατευτικές μπάρες
Κολωνάκια - Προστατευτικές μπάρες linear_scale Καταχωρήθηκε
Αγίου Δημητρίου 1, Θεσσαλονίκη 546 30, Ελλάδα
subject
Ειρήνης & Αγίου Δημητρίου, τα κάγκελα πάνω στο πεζοδρόμιο έχουν σπάσει μετά από το τροχαίο που έγινε το περασμένο Σαβββατοκύριακο.
Η ρύθμιση των φαναριών δεν ανταποκρίνεται στην πραγματικότητα του οδικού σχεδιασμού.
Θέματα κυκλοφοριακού σχεδιασμού linear_scale Καταχωρήθηκε
Λεωφ. Κωνσταντίνου Καραμανλή 144, Θεσσαλονίκη 542 48, Ελλάδα
subject
Στην άνοδο της 25ης Μαρτίου, στη συμβολή της με την Κωνσταντίνου Καραμανλή, το φανάρι που στρίβει αριστερά γίνεται κόκκινο πολύ πιο γρήγορα από το φανάρι για συνέχιση της κίνησης επί της 25ης Μαρτίου. Στη φωτογραφία, ο οδηγός στα αριστερά έχει πιάσει μέρος της αντίθετης...
Περισυλλογή προϊόντων κλαδέματος
Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Δ' Δημοτική Κοινότητα (Τούμπα) linear_scale Γνωστοποιήθηκε
Αργαίου 24, Θεσσαλονίκη 543 51, Ελλάδα
subject
Καλησπέρα, Στις 18/02/20 πραγματοποιήθηκε κλάδεμα δένδρων στο πάρκο που βρίσκεται στη συμβολή των οδών Αργαίου με Προδίκου στην Άνω Τούμπα. Το θέμα είναι ότι μετά το κλάδεμα, τα κλαδιά δεν έχουν μαζευτεί και παραμένουν πάνω στο οδόστρωμα. Αποτέλεσμα αυτού είναι να χαθούν...
2 οχήματα πάνω σε δημόσιο χώρο στάθμευσης
Εγκαταλελειμμένα οχήματα linear_scale Γνωστοποιήθηκε
Παπάφη 39, Θεσσαλονίκη 546 38, Ελλάδα
subject
πάνω από μήνα ακίνητα
VW Corrado
Εγκαταλελειμμένα οχήματα linear_scale Γνωστοποιήθηκε
Παλαιά Κατσιμίδου 9, Θεσσαλονίκη 546 39, Ελλάδα
subject
γωνία παλιάς Κατσιμίδη με Παπαφη
ασημί Opel Astra
Εγκαταλελειμμένα οχήματα linear_scale Γνωστοποιήθηκε
Μαραθώνος 6, Θεσσαλονίκη 546 38, Ελλάδα
subject
χωρίς πινακίδες ακίνητο πολύ καιρό
Άμεση τοποθέτηση από κολωνάκια
Κολωνάκια - Προστατευτικές μπάρες linear_scale Καταχωρήθηκε
Κανάρη 77, Θεσσαλονίκη 544 53, Ελλάδα
subject
Παρακαλώ την ΆΜΕΣΗ τοποθέτηση από κολωνάκια έξω από το γήπεδο της Μεντ, αριστερά και δεξιά από τον διάδρομο που υπάρχει και οδηγεί στο πάρκινγκ της Μεντ γιατί όλο το πεζοδρόμιο είναι μόνιμα κατειλημμενο από οχήματα που εμποδίζουν τη διέλευση των πεζών. Κρατάει χρόνια...
εγκαταλελειμμένο ταξι
Εγκαταλελειμμένα οχήματα linear_scale Γνωστοποιήθηκε
Μακρυγιάννη 26, Τριανδρία 553 37, Ελλάδα
subject
το όχημα βρίσκεται στη Γενναδίου στο πάρκιγκ. Λείπουν πολλά τμήματα του οχήματος κ είναι πολύ καιρό εκεί κ σε αυτή τη κατάσταση
Κρυμμένος σηματοδότης
Οδοσήμανση - Πινακίδες linear_scale Καταχωρήθηκε
Κλεάνθους 36-42, Θεσσαλονίκη 544 53, Ελλάδα
subject
ο σηματοδότης όπως φαίνεται στη φωτογραφία, είναι κρυμμένος πίσω από τη κολώνα της ΔΕΗ. Παρακαλώ την μετακίνηση του ή την μετακίνηση της κολώνας ώστε να είναι ορατός
ογκωδη
Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Ε' Δημοτική Κοινότητα (Ανατολική Θεσσαλονίκη) linear_scale Γνωστοποιήθηκε
Ετεοκλέους 27, Θεσσαλονίκη 542 50, Ελλάδα
subject
ΥΛΙΚΑ ΚΛΑΔΕΜΑΤΟΣ ΕΤΕΟΚΛΕΟΥΣ 27, ΧΑΡΙΛΑΟΥ
Εγκαταλειμμένο Ασημί Hyundai
Εγκαταλελειμμένα οχήματα linear_scale Γνωστοποιήθηκε
Μελενίκου 21, Θεσσαλονίκη 542 48, Ελλάδα
subject
Εγκαταλειμμένο στην ίδια θέση τουλάχιστον επί 1 μήνα
Εγκαταλελειμμένο οχημα
Εγκαταλελειμμένα οχήματα linear_scale Γνωστοποιήθηκε
Κίμωνος Βόγα 28, Θεσσαλονίκη 546 45, Ελλάδα
subject
Το μαύρο Ford (χωρίς πινακίδες) βρίσκεται στην ίδια θέση Κ. Βόγα 55 από τις αρχές Ιανουαρίου
Εγκαταλελειμμένo οχήμα Τριανδρία
Εγκαταλελειμμένα οχήματα linear_scale Γνωστοποιήθηκε
Γενναδίου 12, Τριανδρία 553 37, Ελλάδα
subject
το όχημα έχει μεταφερθεί από άλλη περιοχή. Είχε ήδη το αυτοκόλλητο.
Λακκούβες στο οδόστρωμα
Οδόστρωμα - Πεζοδρόμια linear_scale Κλειστό
Αλ. Συμεωνίδη 16, Θεσσαλονίκη 546 39, Ελλάδα
subject
ΕΠΑΝΕΡΧΟΜΑΙ ΣΕ ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΤΟ ΑΙΤΗΜΑ!!! #60554. Λακκούβες στο οδόστρωμα Λεπτομέρειες Κατηγορία: Οδόστρωμα - Πεζοδρόμια Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης Δημιουργήθηκε: 15-01-2020 22:13:07 (πριν ένα μήνα) Ενημερώθηκε:...
Επιτρέπεται η παράλληλη στάθμευση;
Οδοσήμανση - Πινακίδες linear_scale Καταχωρήθηκε
Δελφών 13, Θεσσαλονίκη 546 40, Ελλάδα
subject
Βλέπω εδώ και μέρες την συγκεκριμένη πινακίδα και αναρωτιέμαι ποιο ήταν το σκεπτικό για την τοποθέτηση της;;;;; Σε ένα σημείο που (παράνομα) σταθμεύουν διαγώνια/κάθετα, μπορεί να επιτρέπεται η ''ολιγόωρη παράλληλη στάθμευση'';;; Και πως ορίζεται το ΄όλιγόλεπτη΄΄;;;;
Εγκαταλελειμμενο ΙΧ
Εγκαταλελειμμένα οχήματα linear_scale Γνωστοποιήθηκε
Καραηλια Μουσουργού 8, Θεσσαλονίκη 546 44, Ελλάδα
subject
Εγκαταλελειμμενο ΙΧ απο τον Μαρτιο 2019, μαρκας DAEWOO. Δεν εχει μετακινηθει εκτοτε. Με πινακιδες Ν** - 4**2
Πάνω από μήνα εγκαταλελειμμένο αυτοκίνητο
Εγκαταλελειμμένα οχήματα linear_scale Γνωστοποιήθηκε
Χείλωνος 2, Θεσσαλονίκη 546 45, Ελλάδα
subject
Πιάνει πολύτιμο χώρο στάθμευσης σε μια περιοχή με πολύ μεγάλο πρόβλημα στάθμευσης.