Φορτηγό
Εγκαταλελειμμένα οχήματα linear_scale Γνωστοποιήθηκε
Μοσκώφ 93, Θεσσαλονίκη 546 26, Ελλάδα
subject
Με προειδοποιητικό αυτοκόλλητο στο παρμπρίζ εδώ και πολλούς μήνες.
εγκαταλελειμενο οχημα
Εγκαταλελειμμένα οχήματα linear_scale Γνωστοποιήθηκε
Θερμοπυλών 3, Θεσσαλονίκη 546 43, Ελλάδα
subject
Θερμοπυλών 3 ,παρατημένο μπλε mazda χωρίς πινακίδες μήνες τώρα. Παρακαλείται ο έλεγχος του
επισκευή κάδου απορριμμάτων
Επισκευή κάδων - καλαθιών σκουπιδιών linear_scale Γνωστοποιήθηκε
26ης Οκτωβρίου 82, Θεσσαλονίκη 546 27, Ελλάδα
subject
26ης Οκτωβρίου 82, πεσμένα στο δρόμο τα διπλά καλαθάκια.
Κάδος απορριμμάτων
Επισκευή κάδων - καλαθιών σκουπιδιών linear_scale Γνωστοποιήθηκε
Χριστόπουλου 2, Θεσσαλονίκη 546 35, Ελλάδα
subject
Τρύπιος κάδος
αποξήλωση διαφημιστικού μπάνερ
Αφισοκόλληση - Δ' Δημοτική Κοινότητα (Τούμπα) linear_scale Κλειστό
Διαγόρα 128, Θεσσαλονίκη 543 51, Ελλάδα
subject
Επανάληψη αιτήματος: το αίτημα μου #28603# οδό Διαγόρα 128 τα διαφημιστικά μπάνερ ΚΚΕ εδώ και ένα μήνα δεν έχουν απομακρυνθεί παρόλο το αίτημα μου. Παρακαλώ όπως μεριμνήσετε Ευχαριστώ.
Τούβλα και μελαμίνες
Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Α' Δημοτική Κοινότητα (Εμπορικό Κέντρο) linear_scale Γνωστοποιήθηκε
Αχειροποιήτου 4, Θεσσαλονίκη 546 35, Ελλάδα
subject
Στα παρτέρια του 17ου Γυμνασίου μελαμίνες και τούβλα
Ογκώδη
Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Δ' Δημοτική Κοινότητα (Τούμπα) linear_scale Γνωστοποιήθηκε
Αγριάνων 10, Θεσσαλονίκη 544 53, Ελλάδα
subject
Αγριάνων 10, ντουζιέρα
Ογκώδη
Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Δ' Δημοτική Κοινότητα (Τούμπα) linear_scale Γνωστοποιήθηκε
Καισαρείας 46, Θεσσαλονίκη 544 54, Ελλάδα
subject
Καισαρείας 46, 1 στρώμα , sos , εστία μόλυνσης, επανάλειψη
Ογκώδη
Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Δ' Δημοτική Κοινότητα (Τούμπα) linear_scale Κλειστό
Αργαίου 18, Θεσσαλονίκη 543 51, Ελλάδα
subject
Διαγόρα και Αργαίου, 1 στρώμα - 1 πόρτα
Hyundai atos
Εγκαταλελειμμένα οχήματα linear_scale Γνωστοποιήθηκε
Αλ. Παπαδιαμάντη 9, Θεσσαλονίκη 546 45, Ελλάδα
subject
Υπάρχει παρατημένο χωρίς πινακίδες ενα Hyundai atos μπλε
φρεάτεια
Προβλήματα σαρώματος (σκούπισμα οδών, πεζοδρομίων & σχαρών φρεατίων αποχέτευσης) - Ε' Δημοτική Κοινότητα (Ανατολική Θεσσαλονίκη) linear_scale Γνωστοποιήθηκε
Γραβιάς 39, Θεσσαλονίκη 546 45, Ελλάδα
subject
Γραβιάς 39 και Αλεξανδρείας, το φρεάτιο είναι βουλωμένο από πάνω με χώμα και διάφορα άλλα.
Ογκώδη
Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Δ' Δημοτική Κοινότητα (Τούμπα) linear_scale Γνωστοποιήθηκε
Καισαρείας 3, Θεσσαλονίκη 544 54, Ελλάδα
subject
Καισαρείας 3, κλαδιά, επικίνδυνα
Ογκώδη
Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Α' Δημοτική Κοινότητα (Εμπορικό Κέντρο) linear_scale Γνωστοποιήθηκε
Τσιμισκή 137, Θεσσαλονίκη 546 21, Ελλάδα
subject
Τσιμισκή 137, σταντ ξύλινο με πλαστικό
Ογκώδη
Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Δ' Δημοτική Κοινότητα (Τούμπα) linear_scale Κλειστό
Διαγόρα 82, Θεσσαλονίκη 543 51, Ελλάδα
subject
Διαγόρα 82, 1 Καναπές.
οριοθέτηση καδων - τοποθέτηση
Θέσεις - Οριοθέτηση κάδων - Τοποθέτηση νέων κάδων linear_scale Γνωστοποιήθηκε
Αισχύλου 23, Θεσσαλονίκη 546 34, Ελλάδα
subject
Αισχύλου 23, να τοποθετηθεί πράσινος κάδος
Ογκώδη
Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Α' Δημοτική Κοινότητα (Εμπορικό Κέντρο) linear_scale Γνωστοποιήθηκε
Πατριάρχου Ιωακείμ 10, Θεσσαλονίκη 546 22, Ελλάδα
subject
Πατριάρχου Ιωακείμ 10, πάγκος κουζίνας , έπιπλα
Κόκκινο Peugeot 309 χωρίς πινακίδες.
Εγκαταλελειμμένα οχήματα linear_scale Γνωστοποιήθηκε
Δαναού 3, Θεσσαλονίκη 546 34, Ελλάδα
subject
Κόκκινο Peugeot 309 χωρίς πινακίδες. Το μισό βρίσκεται σε δημόσιο χώρο & το μισό σε ιδιωτικό άδειο οικόπεδο.
Αποξήλωση διαφημιστικό μπανερ
Αφισοκόλληση - Δ' Δημοτική Κοινότητα (Τούμπα) linear_scale Κλειστό
Διαγόρα 128, Θεσσαλονίκη 543 51, Ελλάδα
subject
Επανάληψη αιτήματος: το αίτημα μου #30186# από 1-5-2018 εδώ και ένα μήνα τα μπάνερ ακόμα δεν έχουν από ξηλωθεί από την οδό Διαγόρα 128. Είναι εκεί πάνω από δύο μήνες.
Αποξήλωση διαφημιστικό Μπάνερ
Αφισοκόλληση - Δ' Δημοτική Κοινότητα (Τούμπα) linear_scale Κλειστό
Διαγόρα 128, Θεσσαλονίκη 543 51, Ελλάδα
subject
επανάληψη ατιματον #30186# & #31926# έχουν περάσει τρεις μήνες και ακόμα τά Μπάνερ δεν έχουν καθαριστεί οδός Διαγόρα 128 είναι εκεί πάνω από τέσσερις μήνες παρακαλώ όπως μεριμνήσετε για Με ένα αέρα θά έχουμε ατυχήμα sos sos ευχαριστώ
Ογκώδη
Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Ε' Δημοτική Κοινότητα (Ανατολική Θεσσαλονίκη) linear_scale Γνωστοποιήθηκε
Επίκουρου 4, Θεσσαλονίκη 546 39, Ελλάδα
subject
Επίκουρου 4, είδη υγιεινής, ξύλα