#970. Στερεό απόβλητο (εγκαταλελειμμένο όχημα)

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Εγκαταλελειμμένα οχήματα
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα
Δημιουργήθηκε: 10-09-2015 08:11:56 (πριν 3 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 15-09-2015 14:37:09 (πριν 3 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.596944927130240
Γεωγραφικό μήκος: 22.963274709106486
Προβολές: 53
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Στην οδό Θ. Σακελλαρίδη 27 υπάρχει εγκαταλελειμμένο όχημα χωρίς πινακίδες (BMW μαύρου χρώματος)

linear_scale Εγκαταλελειμμένα οχήματα

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

15-09-2015

πριν 3 χρόνια

  • ΑΠΑΝΤΗΘΗΚΕ ΜΕ EMAIL ΣΤΙΣ 15/9/15

11-09-2015

πριν 3 χρόνια

  • -

10-09-2015

πριν 3 χρόνια

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Εγκαταλελειμμένα οχήματα

placeΘεόφραστου Σακελλαρίδη 27, Θεσσαλονίκη 542 48, Ελλάδα