#9622. ΒΓΑΛΜΕΝΗ ΣΧΑΡΑ

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Προβλήματα σαρώματος (σκούπισμα οδών, πεζοδρομίων & σχαρών φρεατίων αποχέτευσης) - Δημοτική Ενότητα Τριανδρίας
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Δημοτική Ενότητα Τριανδρίας
Δημιουργήθηκε: 06-11-2016 18:53:25 (πριν 3 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 07-12-2016 14:30:45 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.622216202301600
Γεωγραφικό μήκος: 22.969161942601204
Προβολές: 57
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

η σχαρα ειναι βγαλμενη και αυτο προκαλει κινδυνους

linear_scale Προβλήματα σαρώματος (σκούπισμα οδών, πεζοδρομίων & σχαρών φρεατίων αποχέτευσης) - Δημοτική Ενότητα Τριανδρίας

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

07-12-2016

πριν 2 χρόνια

Κλειστό

  • ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ Η ΣΧΑΡΑ ΕΠΑΝΑΤΟΠΟΘΕΤΗΘΗΚΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

07-11-2016

πριν 3 χρόνια

Η κατηγορία του αιτήματος άλλαξε σε

  • -

07-11-2016

πριν 3 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

06-11-2016

πριν 3 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Προβλήματα σαρώματος (σκούπισμα οδών, πεζοδρομίων & σχαρών φρεατίων αποχέτευσης)

placeΚουντουριώτου 33, Τριανδρία 553 37, Ελλάδα