#959. Στερεό απόβλητο (εγκαταλελειμμένο όχημα)

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Εγκαταλελειμμένα οχήματα
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα
Δημιουργήθηκε: 02-09-2015 07:54:27 (πριν 3 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 16-09-2015 13:30:07 (πριν 3 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.598918380277055
Γεωγραφικό μήκος: 22.964642635704080
Προβολές: 49
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Στην λεωφ. Κ. Καραμανλή 185 υπάρχει εγκαταλελειμμένο όχημα χωρίς πινακίδες (MERCEDES μπλε χρώματος)

linear_scale Εγκαταλελειμμένα οχήματα

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

16-09-2015

πριν 3 χρόνια

  • ΑΠΑΝΤΗΘΗΚΕ ΣΤΙΣ 16/9/15 ΜΕ EMAIL

04-09-2015

πριν 3 χρόνια

  • -

03-09-2015

πριν 3 χρόνια

  • -

02-09-2015

πριν 3 χρόνια

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Εγκαταλελειμμένα οχήματα

placeΛεωφόρος Κωνσταντίνου Καραμανλή 185-187, Θεσσαλονίκη 542 49, Ελλάδα