#958. Στερεό απόβλητο (εγκαταλελειμμένο όχημα)

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Εγκαταλελειμμένα οχήματα
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα
Δημιουργήθηκε: 02-09-2015 07:51:53 (πριν 3 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 16-09-2015 13:29:28 (πριν 3 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.609648139435800
Γεωγραφικό μήκος: 22.963591209770243
Προβολές: 47
Ψήφοι: 1

Περιγραφή

Στην λεωφ Κ. Καραμανλή 83 υπάρχει εγκαταλελειμμένο όχημα χωρίς πινακίδες (VW κόκκινου χρώματος)

linear_scale Εγκαταλελειμμένα οχήματα

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

16-09-2015

πριν 3 χρόνια

  • ΑΠΑΝΤΗΘΗΚΕ ΣΤΙΣ 16/9/15 ΜΕ EMAIL

04-09-2015

πριν 3 χρόνια

  • -

03-09-2015

πριν 3 χρόνια

  • -

02-09-2015

πριν 3 χρόνια

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Εγκαταλελειμμένα οχήματα

placeΛεωφόρος Κωνσταντίνου Καραμανλή 83, Θεσσαλονίκη 546 42, Ελλάδα