#9566. ογκώδη έχω κάνει 2 αιτήματα #8909#,#9055#

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Δ' Δημοτική Κοινότητα (Τούμπα)
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Δ' Κοινότητας
Δημιουργήθηκε: 04-11-2016 09:45:39 (πριν 3 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 30-11-2016 13:00:02 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.617222336503600
Γεωγραφικό μήκος: 22.978392094373703
Προβολές: 37
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

έχω κάνει αίτιματα και εδώ και είκοσι μέρες δεν έχουν μαζευτεί ογκώδη και κλαδιά από την οδός Πρωτογενούς με φιλολαου γωνια

linear_scale Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Δ' Δημοτική Κοινότητα (Τούμπα)

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

30-11-2016

πριν 2 χρόνια

Κλειστό

  • ΚΑΛΗΜΕΡΑ Η ΠΕΡΙΣΥΛΛΟΓΗ ΟΓΚΩΔΩΝ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΩΝ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΗΚΕ. ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ.

04-11-2016

πριν 3 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

04-11-2016

πριν 3 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Δ' Δημοτική Κοινότητα (Τούμπα)

placeΦιλολάου 2, Θεσσαλονίκη 543 51, Ελλάδα