#954. Εγκαταλελειμένο μηχανάκι

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Εγκαταλελειμμένα οχήματα
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα
Δημιουργήθηκε: 31-08-2015 00:27:06 (πριν 3 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 16-09-2015 13:26:39 (πριν 3 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.640510261839900
Γεωγραφικό μήκος: 22.940559080959360
Προβολές: 34
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Στην πλατεια Αντιγονιδών (Καραολή και Δημητρίου 35Α) έχουν παρατήσει μηχανάκι χωρίς πινακίδες πάνω στο πεζοδρόμιο εδώ και αρκετό διάστημα

linear_scale Εγκαταλελειμμένα οχήματα

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

16-09-2015

πριν 3 χρόνια

  • ΑΠΑΝΤΗΘΗΚΕ ΣΤΙΣ 16/9/15 ΜΕ EMAIL

09-09-2015

πριν 3 χρόνια

  • -

07-09-2015

πριν 3 χρόνια

  • -

01-09-2015

πριν 3 χρόνια

  • -

31-08-2015

πριν 3 χρόνια

  • -

31-08-2015

πριν 3 χρόνια

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Εγκαταλελειμμένα οχήματα

placeΚαραολή και Δημητρίου Των Κυπρίων 35-45, Θεσσαλονίκη 546 30, Ελλάδα