#949. Στερεό απόβλητο (εγκαταλελειμμένο όχημα)

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Εγκαταλελειμμένα οχήματα
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα
Δημιουργήθηκε: 28-08-2015 09:00:18 (πριν 3 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 07-09-2015 09:08:03 (πριν 3 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.600352101239125
Γεωγραφικό μήκος: 22.963843337417643
Προβολές: 58
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Στην οδό Μαυρομιχάλη 38 υπάρχει εγκαταλελειμμένο όχημα (κλειστό φορτηγάκι) χωρίς πινακίδες (FORD γκρίζου χρώματος)

linear_scale Εγκαταλελειμμένα οχήματα

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

07-09-2015

πριν 3 χρόνια

  • ΑΠΑΝΤΗΘΗΚΕ ΜΕ ΕMAIL ΣΤΙΣ 4/9/15

28-08-2015

πριν 3 χρόνια

  • -

28-08-2015

πριν 3 χρόνια

  • -

28-08-2015

πριν 3 χρόνια

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Εγκαταλελειμμένα οχήματα

placeΜαυρομιχάλη 38, Θεσσαλονίκη 542 48, Ελλάδα