#948. Στερεό απόβλητο (εγκαταλελειμμένο όχημα)

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Εγκαταλελειμμένα οχήματα
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα
Δημιουργήθηκε: 28-08-2015 08:55:53 (πριν 3 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 07-09-2015 09:10:15 (πριν 3 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.606695540150426
Γεωγραφικό μήκος: 22.963623396278420
Προβολές: 43
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Στην Λεωφ. Κ. Καραμανλή 109 υπάρχει εγκαταλελειμμένο όχημα χωρίς πινακίδες (SEAT μπορντό χρώματος)

linear_scale Εγκαταλελειμμένα οχήματα

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

07-09-2015

πριν 3 χρόνια

  • ΑΠΑΝΤΗΘΗΚΕ ΣΤΙΣ 4-9-15 ΜΕ EMAIL

28-08-2015

πριν 3 χρόνια

  • -

28-08-2015

πριν 3 χρόνια

  • -

28-08-2015

πριν 3 χρόνια

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Εγκαταλελειμμένα οχήματα

placeΛεωφόρος Κωνσταντίνου Καραμανλή 109, Θεσσαλονίκη 546 44, Ελλάδα