#925. Κατεστραμμένες πινακίδες

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Οδοσήμανση - Πινακίδες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης
Δημιουργήθηκε: 19-08-2015 13:05:04 (πριν 3 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 01-09-2016 10:27:08 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.602622775357050
Γεωγραφικό μήκος: 22.956378749729197
Προβολές: 20
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Εδώ και τουλάχιατον δύο χρόνια (τότε το πρόσεξα εγώ) βρίσκονται σε αυτή τη κατάσταση. Η μια είναι...ανάποδα και της άλλης ο στύλος (τσιμεντένιος και όχι αλουμινίου) εντελώς διαβρωμένος, έτοιμος να καταρρέυσει.

linear_scale Οδοσήμανση - Πινακίδες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

01-09-2016

πριν 2 χρόνια

Κλειστό

  • Η βλάβη αποκαταστάθηκε

20-08-2015

πριν 3 χρόνια

  • -

19-08-2015

πριν 3 χρόνια

  • -

19-08-2015

πριν 3 χρόνια

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Οδοσήμανση - Πινακίδες

placeΚρήτης 13, Θεσσαλονίκη 546 45, Ελλάδα