#916. Παράνομες γλάστρες και στάθμευση αυτοκινήτων σε πεζοδρόμιο

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Οδόστρωμα - Πεζοδρόμια
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης
Δημιουργήθηκε: 14-08-2015 15:01:45 (πριν 3 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 04-09-2015 09:30:35 (πριν 3 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.619087436736160
Γεωγραφικό μήκος: 22.953554383636515
Προβολές: 47
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Α. Στην οδό Αλ. Μιχαηλίδη αλλά και στην οδό Μπιζανίου υπάρχουν παράνομες μεγάλες γλάστρες στην άκρη του πεζοδρομίου με αποτέλεσμα να παρεμποδίζουν το άνοιγμα από τις πόρτες των νόμιμα σταθμευμένων οχημάτων. Β. Στην ίδια περιοχή σταθμεύουν συχνά καταχρηστικά, οχήματα πάνω στο πεζοδρόμιο με αποτέλεσμα να είναι αδύνατη η διέλευση από άτομα με καρότσια, παιδικά καροτσάκια κτλ

linear_scale Οδόστρωμα - Πεζοδρόμια

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • check Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

04-09-2015

πριν 3 χρόνια

  • -

19-08-2015

πριν 3 χρόνια

  • -

18-08-2015

πριν 3 χρόνια

  • -

17-08-2015

πριν 3 χρόνια

  • -

14-08-2015

πριν 3 χρόνια

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Οδόστρωμα - Πεζοδρόμια

placeΜπιζανίου 1-3, Θεσσαλονίκη 546 40, Ελλάδα