#8912. διόρθωση κατάστασης πεζοδρομίου

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Οδόστρωμα - Πεζοδρόμια
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης
Δημιουργήθηκε: 20-10-2016 17:47:30 (πριν 2 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 25-10-2016 16:06:54 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.640160099999996
Γεωγραφικό μήκος: 22.942928599999960
Προβολές: 13
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Υποχώρησε το έδαφος του πεζοδρομίου μπροστά στην πολυκατοικία που διαμένω.Η σχηματισθείσα λακκούβα είναι επικίνδυνη για τους διερχόμενους πεζούς.Η διεύθυνση είναι: Ολύμπου 49 Τ.Κ. 546 30

linear_scale Οδόστρωμα - Πεζοδρόμια

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • check Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

25-10-2016

πριν 2 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

24-10-2016

πριν 2 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

20-10-2016

πριν 2 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Οδόστρωμα - Πεζοδρόμια

placeΟλύμπου 51, Θεσσαλονίκη 546 30, Ελλάδα