#891. Κάδος απορριμμάτων

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Επισκευή κάδων - καλαθιών σκουπιδιών
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Γραφείο Κάδων - Πλυστικών, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας
Δημιουργήθηκε: 29-07-2015 10:59:08 (πριν 3 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 07-09-2015 09:27:41 (πριν 3 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.613744909387190
Γεωγραφικό μήκος: 22.986052028060953
Προβολές: 46
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Το σύστημα πέδησης-ανοίγματος του κάδου απορριμμάτων στην οδό Γ. Διβολή 35 έχει χαλάσει και το καπάκι του ανοίγει μόνο με το χέρι.

linear_scale Επισκευή κάδων - καλαθιών σκουπιδιών

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

07-09-2015

πριν 3 χρόνια

  • ΟΚ ΔΙΟΡΘΩΘΗΚΕ

11-08-2015

πριν 3 χρόνια

  • -

11-08-2015

πριν 3 χρόνια

  • -

29-07-2015

πριν 3 χρόνια

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Προβλήματα κάδων - καλαθιών σκουπιδιών (θέση - κατάσταση)

placeΓεωργίου Διβόλη 35, Θεσσαλονίκη 543 52, Ελλάδα