#888. απουσία καλαθιών σκουπιδιών

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Επισκευή κάδων - καλαθιών σκουπιδιών
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Γραφείο Κάδων - Πλυστικών, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας
Δημιουργήθηκε: 29-07-2015 09:58:52 (πριν 4 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 07-09-2015 09:25:52 (πριν 3 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.640664943677415
Γεωγραφικό μήκος: 22.942889920593302
Προβολές: 49
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Μετά την ανακατασκευή των πεζοδρομίων, αφού για το λόγο αυτόν, αφαιρέθηκαν τα καλάθια σκουπιδιών σε όλη την γύρω περιοχή της Αγίου Δημητρίου (στο τμήμα από το κτίριο της ΔΕΗ μέχρι και το Υπουργείο) καλάθια έκτοτε δεν είδαμε εδώ και κάμποσους μήνες.....εκτός κι αν δεν χρειάζονται ........

linear_scale Επισκευή κάδων - καλαθιών σκουπιδιών

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

07-09-2015

πριν 3 χρόνια

  • ΟΚ ΕΧΟΥΝ ΕΠΑΝΑΤΟΠΟΘΕΤΗΘΕΙ

11-08-2015

πριν 4 χρόνια

  • -

11-08-2015

πριν 4 χρόνια

  • -

29-07-2015

πριν 4 χρόνια

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Προβλήματα κάδων - καλαθιών σκουπιδιών (θέση - κατάσταση)

placeΑγίου Δημητρίου 60, Θεσσαλονίκη 546 30, Ελλάδα