#87601. ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΙΤΗΜΑΤΟΣ 87171

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Κολωνάκια - Προστατευτικές μπάρες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης
Δημιουργήθηκε: 05-08-2022 13:23:28 (πριν 4 μέρες)
Ενημερώθηκε: 08-08-2022 07:34:06 (χθες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.630491100000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.946696800000000
Προβολές: 7
Ψήφοι: 1

Περιγραφή

ΤΟ ΚΟΛΩΝΑΚΙ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΞΕΒΙΔΩΘΕΙ ΕΙΝΑΙ ΣΦΗΝΩΜΕΝΟ ΜΕΤΑΞΥ ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΟΥ ΚΑΙ ΚΑΔΟΥ ΣΚΟΥΠΙΔΙΩΝ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ 5 ΜΕΤΡΑ ΠΙΟ ΚΑΤΩ

linear_scale Κολωνάκια - Προστατευτικές μπάρες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • check Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

08-08-2022

χθες

Σε εξέλιξη

  • .
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης

05-08-2022

πριν 4 μέρες

Γνωστοποιήθηκε

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης

05-08-2022

πριν 4 μέρες

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Κολωνάκια - Προστατευτικές μπάρες
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης

placeΤσιμισκή 89, Θεσσαλονίκη 546 22, Ελλάδα