#876. Μεταλλικοί κάδοι απορριμάτων

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Επισκευή κάδων - καλαθιών σκουπιδιών
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Γραφείο Κάδων - Πλυστικών, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας
Δημιουργήθηκε: 22-07-2015 16:43:41 (πριν 4 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 07-09-2015 11:43:08 (πριν 4 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.606465435554380
Γεωγραφικό μήκος: 22.962094537139933
Προβολές: 62
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Στην οδό Μαντινείας (απο Μποτσαρη εως Καρακασση) αλλά και στην Καρακασση ως Γαμβεττα έχουν μυστηριωδώς εξαφανιστεί οι μικροί στρογγυλοι μεταλλικοί κάδοι που βρίσκονται στις γωνίες όπου συμβάλουν οι οδοί. Τις απομάκρυναν οι γνωστοί που λυμαίνονται τα μεταλλικά αντικείμενα, βγήκαν από το δήμο για αντικατάσταση; Έχει πάντως καιρό που το παρατηρησα και δεν έχουν αντικατασταθει. Μπορείς να δεις τις τρύπες στο πεζοδρόμιο πάντως από τα σημεία που βρίσκονταν.

linear_scale Επισκευή κάδων - καλαθιών σκουπιδιών

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

07-09-2015

πριν 4 χρόνια

  • ΤΑ ΒΓΑΛΑΜΕ ΕΜΕΙΣ ΕΠΕΙΔΗ ΤΑ ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ ΤΗΣ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΕΜΠΑΙΝΑΝ ΣΤΑ ΚΑΛΑΘΑΚΙΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΤΟΥΣ ΚΑΔΟΥΣ ΚΑΙ ΕΙΧΑΜΕ ΠΟΛΛΕΣ ΦΘΟΡΕΣ ΣΕ ΑΥΤΑ ΚΑΤ" ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ

23-07-2015

πριν 4 χρόνια

  • -

23-07-2015

πριν 4 χρόνια

  • -

22-07-2015

πριν 4 χρόνια

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Προβλήματα κάδων - καλαθιών σκουπιδιών (θέση - κατάσταση)

placeΜαντινείας 40, Θεσσαλονίκη 546 44, Ελλάδα