#87178. Χαλασμένος κάδος

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Επισκευή κάδων - καλαθιών σκουπιδιών
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Γραφείο Κάδων - Πλυστικών, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας
Δημιουργήθηκε: 25-07-2022 10:24:14 (πριν 15 μέρες)
Ενημερώθηκε: 05-08-2022 12:44:38 (πριν 4 μέρες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.635108200000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.954594700000000
Προβολές: 9
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Αγίου Δημητρίου έναντι Tabacco Hotel , μπλε πλαστικός κάδος , 1100lt, χωρίς χερούλι

linear_scale Επισκευή κάδων - καλαθιών σκουπιδιών

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

05-08-2022

πριν 4 μέρες

Απαντήθηκε

  • Σας ενημερώνουμε ότι πραγματοποιείθηκε αντικατάσταση του κάδου ανακυκλώσιμων υλικών στις 29/07/2022 στην οδό Αγ. Δημητρίου έναντιTABACCO HOTEL. Είμαστε στην διάθεση σας για οποιαδήποτε επιπρόσθετη πληροφορία ή διευκρίνηση.
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Γραφείο Κάδων - Πλυστικών, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας

25-07-2022

πριν 15 μέρες

Γνωστοποιήθηκε

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Γραφείο Κάδων - Πλυστικών, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας

25-07-2022

πριν 15 μέρες

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Επισκευή κάδων - καλαθιών σκουπιδιών
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Γραφείο Κάδων - Πλυστικών, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας

placeΔημ. Γούναρη 71, Θεσσαλονίκη 546 35, Ελλάδα