#8349. Καμμένες λάμπες.

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 11-10-2016 10:40:50 (πριν 2 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 22-10-2016 14:06:18 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.643168500000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.960343599999987
Προβολές: 22
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Εράσμου 13,στην αλάνα στην αρχαία αγορά στη βρύση, στο τρίτο κολονάκι δεν ανάβει ο φωτισμός.

linear_scale Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

22-10-2016

πριν 2 χρόνια

Κλειστό

  • Η βλάβη αποκαταστάθηκε στις 19/10

18-10-2016

πριν 2 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

12-10-2016

πριν 2 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

11-10-2016

πριν 2 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

placeΕράσμου 13, Θεσσαλονίκη 546 34, Ελλάδα