#8206. Πλακάκια σπασμένα

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Οδόστρωμα - Πεζοδρόμια
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης
Δημιουργήθηκε: 06-10-2016 16:25:16 (πριν 2 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 20-10-2016 10:49:46 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.611927000000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.970932800000014
Προβολές: 24
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Ένα δέντρο βρισκόταν στην θέση που είναι τα σπασμένα πλακάκια. Πριν από κάποιο διάστημα όταν το δέντρο έπεσε ο δήμος πέρασε πλακάκια αλλά για κάποιο λόγο, ίσως λόγω βράχων έσπασαν.

linear_scale Οδόστρωμα - Πεζοδρόμια

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

20-10-2016

πριν 2 χρόνια

Κλειστό

  • H βλάβη αποκαταστάθηκε

13-10-2016

πριν 2 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

06-10-2016

πριν 2 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

06-10-2016

πριν 2 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Initial commit at category Οδόστρωμα - Πεζοδρόμια

placeMidias 7, Thessaloniki 544 54, Greece