#8086. ΚΑΤΕΣΤΡΑΜΕΝΟΙ ΚΑΔΟΙ ΣΚΟΥΠΙΔΙΩΝ ΚΑΙ ΚΑΔΟΙ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΗΣ

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Επισκευή κάδων - καλαθιών σκουπιδιών
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Γραφείο Κάδων - Πλυστικών, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας
Δημιουργήθηκε: 03-10-2016 09:21:28 (πριν 2 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 17-10-2016 13:09:41 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.604703989173380
Γεωγραφικό μήκος: 22.967652074218790
Προβολές: 25
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Καλησπέρα σας Οι κάδοι σκουπιδιών που βρίσκονται στον αριθμό 16-18 της οδού Πλαταιών στην Χαριλάου έχουν και οι δύο σπασμένους τους μηχανισμούς που ανοίγουν τα καπάκια, με αποτέλεσμα όλοι να πετάνε τα σκουπίδια απ΄έξω ή να είναι οι κάδοι μόνιμα ανοικτοί και να μυρίζουν τα σκουπίδια. Στο ίδιο σημείο υπάρχει μόνο ένα κάδος ανακύκλωσης, δεν φτάνει, χρειάζεται και δεύτερος, διότι γεμίζει και μετά όλοι αναγκαζόμαστε να αφήνουμε τα προς ανακύκλωση υλικά έξω από τον κάδο. Στον ίδιο δρόμο, στο σημείο που βρίσκεται ο σταθμός του ΕΚΑΒ, όλοι οι κάδοι σκουπιδιών και ανακύκλωσης έχουν κατεστραμμένα καπάκια. Ευχαριστώ εκ των προτέρων για την ανταπόκρισης σας.

linear_scale Επισκευή κάδων - καλαθιών σκουπιδιών

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

17-10-2016

πριν 2 χρόνια

Κλειστό

  • Σας ενημερώνουμε ότι, συνεργείο του γραφείο επισκεύασε τον ποδομοχλό τους ενός κάδου απορριμμάτων επί της οδού Πλαταιών 16-18 στις 4/10/2016.Όσον αφορά τον δεύτερο κάδο απορριμμάτων που είχε σπασμένο καπάκι, σας πληροφορούμε ότι ο διαγωνισμός για την προμήθεια των καπακιών κάδων απορριμμάτων είναι σε εξέλιξη, μόλις προμηθευτεί η υπηρεσία τα καπάκια θα ανταποκριθούμε άμεσα στο αίτημα σας. Ευχαριστούμε που μας καλέσατε.

03-10-2016

πριν 2 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

03-10-2016

πριν 2 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Επισκευή κάδων - καλαθιών σκουπιδιών

placeΠλαταιών 16-18, Θεσσαλονίκη 542 49, Ελλάδα