#7932. Καμένη - Λάμπα

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 29-09-2016 05:30:16 (πριν 2 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 22-10-2016 14:02:47 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.634135900000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.940467500000068
Προβολές: 68
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Κομνηνών και Φραγκίνη - Δεν υπάρχει καθόλου φωτισμός.

linear_scale Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

22-10-2016

πριν 2 χρόνια

Κλειστό

  • Η βλάβη αποκαταστάθηκε στις 20/10

30-09-2016

πριν 2 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

29-09-2016

πριν 2 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

placeΚομνηνών, Θεσσαλονίκη 546 24, Ελλάδα