#78543. Τρύπα στο δρόμο

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Λακκούβες - Επικίνδυνες φθορές οδοστρωμάτων & πεζοδρομίων
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Αδειών και Ελέγχου Οδών, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης
Δημιουργήθηκε: 15-10-2021 11:58:41 (πριν ένα μήνα)
Ενημερώθηκε: 19-10-2021 13:11:46 (πριν ένα μήνα)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.602864831806116
Γεωγραφικό μήκος: 22.962837796658278
Προβολές: 36
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Έχει ανοίξει μια τρύπα στον δρόμο κ όσο πάει μεγαλώνει. Υπάρχει κίνδυνος να πέσει κανένα μηχανάκι! Από κάτω φαίνεται κούφιο κ είναι κοντά σε υπόνομο με μεγάλο κίνδυνο!! Παρακαλώ την άμεση παρέμβαση σας!! Είναι στην οδό Νάτσινα με Γαμβέττα!

linear_scale Λακκούβες - Επικίνδυνες φθορές οδοστρωμάτων & πεζοδρομίων

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

19-10-2021

πριν ένα μήνα

Κλειστό

  • -Ενημερώθηκε αρμόδιος της εταιτρείας φυσικού αερίου για την αποκατάσταση του προβλήματος. Ευχαριστούμε για την επισήμανση.
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Αδειών και Ελέγχου Οδών, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης

18-10-2021

πριν ένα μήνα

Σε εξέλιξη

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Αδειών και Ελέγχου Οδών, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης

18-10-2021

πριν ένα μήνα

Γνωστοποιήθηκε

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Αδειών και Ελέγχου Οδών, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης

15-10-2021

πριν ένα μήνα

Καταχωρήθηκε

  • Initial commit at category Λακκούβες - Επικίνδυνες φθορές οδοστρωμάτων & πεζοδρομίων
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Αδειών και Ελέγχου Οδών, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης

placeΓαμβέττα 158, Θεσσαλονίκη 542 48, Ελλάδα