#7792. Καθαρισμός Δημοτικού Πάρκινγκ

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Προβλήματα σαρώματος (σκούπισμα οδών, πεζοδρομίων & σχαρών φρεατίων αποχέτευσης) - Ε' Δημοτική Κοινότητα (Ανατολική Θεσσαλονίκη)
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Ε' Κοινότητας
Δημιουργήθηκε: 26-09-2016 10:16:00 (πριν 3 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 26-09-2016 10:56:20 (πριν 3 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.624918122247315
Γεωγραφικό μήκος: 22.956837407470744
Προβολές: 31
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Το δημοτικό πάρκινγκ που βρίσκεται στη γωνία των οδών Χρυσοχοού και Εδ.Ροστάντ ( περιοχή Δελφών) έχει γίνει εστία μόλυνσης για τους περιοίκους της περιοχής, επειδή έχει να καθαριστεί για πολύ καιρό.Παράκληση θερμή να μεριμνήσετε για την καθαριότητά του.

linear_scale Προβλήματα σαρώματος (σκούπισμα οδών, πεζοδρομίων & σχαρών φρεατίων αποχέτευσης) - Ε' Δημοτική Κοινότητα (Ανατολική Θεσσαλονίκη)

  • Καταχωρήθηκε
  • check Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

26-09-2016

πριν 3 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

26-09-2016

πριν 3 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Προβλήματα σαρώματος (σκούπισμα οδών & πεζοδρομίων) - Ε' Δημοτική Κοινότητα (Ανατολική Θεσσαλονίκη)

place Θεσσαλονίκη 546 21, Ελλάδα