#77546. Σάκος με μπάζα

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Δ' Δημοτική Κοινότητα (Τούμπα)
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Δ' Κοινότητας
Δημιουργήθηκε: 31-08-2021 11:29:52 (πριν 4 μήνες)
Ενημερώθηκε: 01-12-2021 14:11:26 (πριν ένα μήνα)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.613184699788220
Γεωγραφικό μήκος: 22.976042311638590
Προβολές: 26
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Υπάρχει ένας σάκος με μπάζα στη μέση της οδού Πουλχερίας και δυσκολεύει την διέλευση οχημάτων και πεζών.

linear_scale Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Δ' Δημοτική Κοινότητα (Τούμπα)

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

01-12-2021

πριν ένα μήνα

Κλειστό

  • Σας ενημερώνουμε ότι τα ογκώδη αντικείμενα μαζεύτηκαν από την συγκεκριμένη διεύθυνση. Σας ευχαριστούμε για την ενημέρωση.
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Δ' Κοινότητας

16-09-2021

πριν 4 μήνες

Γνωστοποιήθηκε

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Δ' Κοινότητας

31-08-2021

πριν 4 μήνες

Καταχωρήθηκε

  • Initial commit at category Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Δ' Δημοτική Κοινότητα (Τούμπα)
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Δ' Κοινότητας

placeΠουλχερίας 4, Θεσσαλονίκη 543 51, Ελλάδα