#77076. ΟΔΟΣ ΣΥΓΓΡΟΥ ΔΕΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ Ο ΗΛΕΚΤΡΟΦΩΤΙΣΜΟΣ ΕΔΩ ΚΑΙ ΜΕΡΕΣ

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 28-07-2021 14:15:43 (πριν ένα μήνα)
Ενημερώθηκε: 02-08-2021 10:31:16 (πριν ένα μήνα)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.626449000000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.948426000000040
Προβολές: 18
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

ΟΔΟΣ ΣΥΓΓΡΟΥ ΔΕΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ Ο ΗΛΕΚΤΡΟΦΩΤΙΣΜΟΣ ΕΔΩ ΚΑΙ ΜΕΡΕΣ

linear_scale Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

29-07-2021

πριν ένα μήνα

Κλειστό

  • Επαναλαμβανόμενο αίτημα με αριθμό ID κενό 77075
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης

28-07-2021

πριν ένα μήνα

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης

placeΣτρ. Τσιρογιάννη 2, Θεσσαλονίκη 546 21, Ελλάδα