#77067. ΛΑΚΟΥΒΑ ΣΤΟ ΟΔΟΣΤΡΩΜΑ

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Λακκούβες - Επικίνδυνες φθορές οδοστρωμάτων & πεζοδρομίων
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Αδειών και Ελέγχου Οδών, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης
Δημιουργήθηκε: 28-07-2021 09:56:06 (πριν ένα μήνα)
Ενημερώθηκε: 16-09-2021 12:30:18 (πριν 4 μέρες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.641416500000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.942161200000000
Προβολές: 16
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΑΚΚΟΥΒΑ ΣΤΟ ΟΔΟΣΤΡΩΜΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 43 ΚΕΝΤΡΟ.

linear_scale Λακκούβες - Επικίνδυνες φθορές οδοστρωμάτων & πεζοδρομίων

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

16-09-2021

πριν 4 μέρες

Κλειστό

  • ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΘΗΚΕ ΣΤΙΣ 8/9/21.
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Αδειών και Ελέγχου Οδών, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης

08-09-2021

πριν 12 μέρες

Σε εξέλιξη

  • .
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Αδειών και Ελέγχου Οδών, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης

06-09-2021

πριν 14 μέρες

Γνωστοποιήθηκε

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Αδειών και Ελέγχου Οδών, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης

29-07-2021

πριν ένα μήνα

Η κατηγορία του αιτήματος άλλαξε σε Λακκούβες - Επικίνδυνες φθορές οδοστρωμάτων & πεζοδρομίων

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Αδειών και Ελέγχου Οδών, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης

28-07-2021

πριν ένα μήνα

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Οδόστρωμα - Πεζοδρόμια
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης

placeΑγίου Δημητρίου 43, Θεσσαλονίκη 546 32, Ελλάδα