#77066. Τοποθέτηση φωτιστικού ή προβολέα

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 28-07-2021 09:59:34 (πριν ένα μήνα)
Ενημερώθηκε: 05-09-2021 00:55:34 (πριν 15 μέρες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.611967850945230
Γεωγραφικό μήκος: 22.979425247758627
Προβολές: 11
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Οδός Ολυμπίας με Ευρυσθεως έξω από την είσοδο του δημοτικού γυμναστήριο το στενάκι της οδού Ευρυσθεως δεν έχει καθόλου φωτισμό και το βράδυ είναι σκοτεινό. Υπάρχει δίπλα από την είσοδο του γυμναστήριου κολόνα της ΔΕΗ που μπορεί να τοποθετηθεί φωτιστικό ή προβολέας. Παρακαλώ όπως μεριμνησετε. Ευχαριστώ πολύ.

linear_scale Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

05-09-2021

πριν 15 μέρες

Κλειστό

  • Διεκπεραιώθηκε 13 Αυγούστου 2021
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης

29-07-2021

πριν ένα μήνα

Σε εξέλιξη

  • _
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης

28-07-2021

πριν ένα μήνα

Καταχωρήθηκε

  • Initial commit at category Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης

placeΕπιδαύρου 28, Θεσσαλονίκη 543 52, Ελλάδα