#77056. Παγίδα για δίκυκλα από εργολάβο που εγκατέλειψε το έργο.

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Οδόστρωμα - Πεζοδρόμια
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης
Δημιουργήθηκε: 27-07-2021 20:13:04 (πριν ένα μήνα)
Ενημερώθηκε: 15-09-2021 09:52:00 (πριν 5 μέρες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.641350000000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.937010000000000
Προβολές: 10
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Στην Πηνειού 7 μετά τα πρώην Λουτρά Φοίνιξ (Πασά Χαμάμ), νυν εργαστήριο αποκατάστασης αρχαιολογικών ευρημάτων Μετρό, υπάρχει εγκαταλελειμένο όρυγμα από εργολάβο. Η φωτογραφία περιγράφει το πρόβλημα. Η αρμόδια για τους δρόμους υπηρεσία του Δήμου, υποτίθεται ότι διαθέτει 6 επιθεωρητές και 7 επόπτες. Τι αντικείμενο εργασίας έχουν αυτά τα 13 άτομα. Έχετε δει την κατάσταση των δρόμων της πόλης, ή απλώς δεν σας ενδιαφέρει; Για ΠΟΙΟ λόγο αφήνετε ασύδοτους τους εργολάβους να ασελγούν ανενόχλητοι και χωρίς ΚΑΝΕΝΑ μέτρο προστασίας των οδηγών, στους δρόμους της πόλης; Οι μηνύσεις προς την υπηρεσία σας, είναι τελικά η μόνη λύση. Αναμένουμε τις ενέργειές σας.

linear_scale Οδόστρωμα - Πεζοδρόμια

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • check Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

08-09-2021

πριν 12 μέρες

Σε εξέλιξη

  • .
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης

06-09-2021

πριν 14 μέρες

Γνωστοποιήθηκε

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης

27-07-2021

πριν ένα μήνα

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Οδόστρωμα - Πεζοδρόμια
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης

placeΠηνειού 10, Θεσσαλονίκη 546 30, Ελλάδα