#73555. Σπασμένο κολωνάκι

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Κολωνάκια - Προστατευτικές μπάρες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης
Δημιουργήθηκε: 05-04-2021 13:17:41 (πριν 13 μέρες)
Ενημερώθηκε: 08-04-2021 11:00:24 (πριν 10 μέρες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.637647539441380
Γεωγραφικό μήκος: 22.946901163198866
Προβολές: 5
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Έχει σπάσει από τη βάση του κολωνάκι σε δρόμο ήπιας κυκλοφορίας

linear_scale Κολωνάκια - Προστατευτικές μπάρες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • check Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

08-04-2021

πριν 10 μέρες

Σε εξέλιξη

  • .
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης

06-04-2021

πριν 12 μέρες

Γνωστοποιήθηκε

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης

05-04-2021

πριν 13 μέρες

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Κολωνάκια - Προστατευτικές μπάρες
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης

placeΑγνώστου Στρατιώτου 12, Θεσσαλονίκη 546 31, Ελλάδα