#7264. Πρόβλημα στο οδόστρωμα.

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Οδόστρωμα - Πεζοδρόμια
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης
Δημιουργήθηκε: 14-09-2016 11:10:07 (πριν 2 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 14-09-2016 19:30:37 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.613963700000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.958933500000057
Προβολές: 21
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Γαμβέττα και Κυβέλης υπάρχει μια μεγάλη λακούβα στο δρόμο.

linear_scale Οδόστρωμα - Πεζοδρόμια

  • Καταχωρήθηκε
  • check Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

14-09-2016

πριν 2 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

14-09-2016

πριν 2 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Οδόστρωμα - Πεζοδρόμια

placeΓαμβέττα και Κυβέλης, Θεσσαλονίκη 546 41, Ελλάδα