#72544. Κλαδιά

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Γ' Δημοτική Κοινότητα (Άνω πόλη)
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Γ' Κοινότητας
Δημιουργήθηκε: 22-02-2021 10:04:08 (πριν 2 μέρες)
Ενημερώθηκε: 23-02-2021 14:50:49 (χθες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.637824612935460
Γεωγραφικό μήκος: 22.955730278044940
Προβολές: 2
Ψήφοι: 0

Συνημμένα

  1. undefined.png

Περιγραφή

Στην οδό Ηροδότου με Κόδρου υπάρχουν κλαδιά που πρέπει να μαζευτούν.

linear_scale Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Γ' Δημοτική Κοινότητα (Άνω πόλη)

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • check Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

23-02-2021

χθες

Σε εξέλιξη

  • Το αίτημα σας βρίσκεται σε εξέλιξη
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Γ' Κοινότητας

22-02-2021

πριν 2 μέρες

Γνωστοποιήθηκε

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Γ' Κοινότητας

22-02-2021

πριν 2 μέρες

Καταχωρήθηκε

  • Initial commit at category Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Γ' Δημοτική Κοινότητα (Άνω πόλη)
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Γ' Κοινότητας

placeΗροδότου 17, Θεσσαλονίκη 546 34, Ελλάδα