#7041. Λακκούβα στο δρόμο.

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Οδόστρωμα - Πεζοδρόμια
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης
Δημιουργήθηκε: 09-09-2016 11:57:37 (πριν 2 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 20-10-2016 12:45:32 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.599043300000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.967535300000010
Προβολές: 12
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Παραλη 19 υπάρχει μία μεγάλη λακκούβα στο δρόμο που προέκυψε τώρα τελευταία μετά από την μεγάλη νεροποντή και είναι επικίνδυνα γιατί περνάνε παιδάκια να μην γίνει κανένα ατύχημα

linear_scale Οδόστρωμα - Πεζοδρόμια

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

20-10-2016

πριν 2 χρόνια

Κλειστό

  • Η βλάβη αποκαταστάθηκε

13-09-2016

πριν 2 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

11-09-2016

πριν 2 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

09-09-2016

πριν 2 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Οδόστρωμα - Πεζοδρόμια

placeΠάραλη 19, Θεσσαλονίκη 542 49, Ελλάδα