#6947. χαλασμένος σηματοδότης

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Χαλασμένοι σηματοδότες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 07-09-2016 11:46:33 (πριν 3 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 15-09-2016 11:33:19 (πριν 3 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.628650400000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.951124299999947
Προβολές: 28
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Μανουσογιαννάκη, Θεσσαλονίκη - Μεταξύ Ιπποδρομίου και Εθνικής Αμύνης επί της Μανουσογιαννάκη ένα αυτοκίνητο παρέσυρε το φανάρι.

linear_scale Χαλασμένοι σηματοδότες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

15-09-2016

πριν 3 χρόνια

Κλειστό

  • Αποκατάσταση βλάβης 5/9

13-09-2016

πριν 3 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

07-09-2016

πριν 3 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

07-09-2016

πριν 3 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Χαλασμένοι σηματοδότες

placeΜανουσογιαννάκη, Θεσσαλονίκη 546 21, Ελλάδα