#6893. ΑΠΟΜΑΚΡΥΝΣΗ ΠΕΡΙΠΤΕΡΟΥ

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Γενική κατηγορία αιτημάτων
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Τμήμα Διαφάνειας
Δημιουργήθηκε: 06-09-2016 11:47:52 (πριν 2 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 13-09-2016 08:37:44 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.637335134408880
Γεωγραφικό μήκος: 22.950054100872080
Προβολές: 28
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Περιπτερο παρατημενο στην οδο Αγιου δημητριου 109.Παρακαλω οπως μεριμνησετε για την απομακρυνση του. παρενοχλει την διελευση των πεζων και αποτελει εστια μολυνσης

linear_scale Γενική κατηγορία αιτημάτων

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

13-09-2016

πριν 2 χρόνια

Κλειστό

  • Σχετικά με το αίτημα, κοινοποιούμε την απάντηση της Διεύθυνσης Εξυπηρέτησης Επιχειρηματία, προς ενημέρωση: "Σε απάντηση του υπ' αριθμ. ID 6893/6-9-2016 αιτήματός σας σχετικά με περίπτερο επί της οδού Δελφών αρ. 85, σας πληροφορούμε τα εξής: Η δικαιούχος της άδειας εκμετάλλευσης του περιπτέρου είναι εν ζωή και ως εκ τούτου δεν είναι δυνατή η κατάργηση του περιπτέρου ή η μετατόπιση του χωρίς αίτηση της δικαιούχου. Επιπλέον έχει καταβάλει το τέλος κουβουκλίου για το έτος 2016 στο Δήμο και γενικά δεν έχει οφειλές κοινοχρήστου χώρου. Περαιτέρω η Διεύθυνση Αστικού Σχεδιασμού και Αρχιτεκτονικών Μελετών, Τμήμα Αστικού Σχεδιασμού είναι σε επικοινωνία με τη δικαιούχο ώστε να προχωρήσει σε διαδικασία μετατόπισης. Είμαστε στη διάθεσή σας για οποιεσδήποτε περαιτέρω πληροφορίες."

07-09-2016

πριν 2 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • Σχετικά με το αίτημα, σας ενημερώνουμε ότι έχει διαβιβαστεί στην αρμόδια Υπηρεσία του Δήμου Θεσσαλονίκης, τη Διεύθυνση Εξυπηρέτησης Επιχειρηματία. Ευχαριστούμε για την επικοινωνία.

07-09-2016

πριν 2 χρόνια

Η κατηγορία του αιτήματος άλλαξε σε

  • -

07-09-2016

πριν 2 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

06-09-2016

πριν 2 χρόνια

Η κατηγορία του αιτήματος άλλαξε σε

  • -

06-09-2016

πριν 2 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Οδόστρωμα - Πεζοδρόμια

placeΑγίου Δημητρίου 109, Θεσσαλονίκη 546 34, Ελλάδα