#6744. Απομακρυνση περιπτερου

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Γενική κατηγορία αιτημάτων
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Τμήμα Διαφάνειας
Δημιουργήθηκε: 02-09-2016 20:48:38 (πριν 2 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 13-09-2016 08:44:00 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.608355733556010
Γεωγραφικό μήκος: 22.957619726657867
Προβολές: 18
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Περιπτερο παρατημενο στην οδο Δελφων.Παρακαλω οπως μεριμνησετε για την απομακρυνση του.

linear_scale Γενική κατηγορία αιτημάτων

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

13-09-2016

πριν 2 χρόνια

Κλειστό

  • Σχετικά με το αίτημα, κοινοποιούμε την απάντηση της Διεύθυνσης Εξυπηρέτησης Επιχειρηματία, προς ενημέρωση: "Σε απάντηση του υπ' αριθμ. ID 6744/2-9-2016 αιτηματός σας σχετικά με περίπτερο επί της οδού Δελφών αρ. 85, σας πληροφορούμε τα εξής: Η δικαιούχος της άδειας εκμετάλλευσης του περιπτέρου είναι εν ζωή και ως εκ τούτου δεν είναι δυνατή η κατάργηση του περιπτέρου ή η μετατόπιση του χωρίς αίτηση της δικαιούχου. Περαιτέρω η Διεύθυνση Αστικού Σχεδιασμού και Αρχιτεκτονικών Μελετών, Τμήμα Αστικού Σχεδιασμού, στη μελέτη αποτύπωσης και αξιολόγησης όλων των υφιστάμενων αναπηρικών περιπτέρων (ενεργών και κενωθέντων) που εκπόνησε το 2014, σύμφωνα με τα κριτήρια καταλληλότητας της ισχύουσας νομοθεσίας, έκρινε την εν λόγω θέση του περιπτέρου κατάλληλη. Είμαστε στη διάθεσή σας για οποιεσδήποτε περαιτέρω πληροφορίες."

07-09-2016

πριν 2 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • Σχετικά με το αίτημα, σας ενημερώνουμε ότι έχει διαβιβαστεί στην αρμόδια Υπηρεσία του Δήμου Θεσσαλονίκης, τη Διεύθυνση Εξυπηρέτησης Επιχειρηματία. Ευχαριστούμε για την επικοινωνία.

05-09-2016

πριν 2 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

02-09-2016

πριν 2 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Γενική κατηγορία αιτημάτων

placeΔελφών 85, Θεσσαλονίκη 546 44, Ελλάδα