#6742. καμένη λάμπα σε κεντρικό σημείο

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 02-09-2016 14:52:02 (πριν 2 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 22-10-2016 14:14:22 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.593409122462640
Γεωγραφικό μήκος: 22.959346509817465
Προβολές: 67
Ψήφοι: 1

Περιγραφή

Υπάρχει καμένη λάμπα εδώ και πολύ καιρό ( απ τους καλοκαιρινούς μήνες ). Στην αρχή αναβόσβηνε και μετά σταμάτησε εντελώς. Είναι σε κεντρικό σημείο Μοσχονησίων 3 με Κηφισίας λίγο πριν το σταυροδρόμι με τη Βούλγαρη ,απέναντι από πάρκο, σχολείο και την εκκλησία του Αγ.ελευθερίου.

linear_scale Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

22-10-2016

πριν 2 χρόνια

Κλειστό

  • Η βλάβη αποκαταστάθηκε στις 20/10

07-09-2016

πριν 2 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

05-09-2016

πριν 2 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

02-09-2016

πριν 2 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

placeΜοσχονησίων 3, Θεσσαλονίκη 546 55, Ελλάδα