#6668. Επισκευή κάδου απορριμμάτων

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Επισκευή κάδων - καλαθιών σκουπιδιών
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Γραφείο Κάδων - Πλυστικών, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας
Δημιουργήθηκε: 31-08-2016 05:32:12 (πριν 3 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 01-11-2016 12:10:37 (πριν 3 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.624918122247315
Γεωγραφικό μήκος: 22.956837407470744
Προβολές: 36
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Μιαούλη με Ιακώβου, ο κάδος σκουπιδιών έχει πρόβλημα στο καπάκι.

linear_scale Επισκευή κάδων - καλαθιών σκουπιδιών

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

01-11-2016

πριν 3 χρόνια

Κλειστό

  • Σας ενημερώνουμε ότι,συνεργείο του γραφείου επισκεύασε το καπάκι του κάδου απορριμμάτων επί των οδών Μιαούλη με Ιακώβου στις 2/9/2016.Σας ευχαριστούμε που μας καλέσατε.

31-08-2016

πριν 3 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

31-08-2016

πριν 3 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Επισκευή κάδων - καλαθιών σκουπιδιών

placeΜιαούλη με Ιακώβου