#6617. ΚΑΔΟΙ ΠΡΟΣ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΗ

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Θέσεις - Οριοθέτηση κάδων - Τοποθέτηση νέων κάδων
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Γραφείο Κάδων - Πλυστικών, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας
Δημιουργήθηκε: 29-08-2016 07:40:47 (πριν 2 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 30-08-2016 09:06:01 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.610705000000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.952695800000015
Προβολές: 22
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Καλημέρα και καλή εβδομάδα. Στη γειτονιά μου, 28ης Οκτωβρίου μεταξύ 1 και 9, για τις 8 πολυκατοικίες του δρόμου υπάρχουν μόνο 3 κάδοι πράσινοι και 1 μπλε. Ο κάδος της ανακύκλωσης είναι μόνιμα γεμάτος γιατί δεν είναι αρκετός. Από τους 3 πράσινους, ο ένας είναι χαλασμένος (σπασμένο πεντάλ) και χρησιμοποιείται μόνο αν έχει μείνει το καπάκι ανοιχτό, ενώ οι υπόλοιποι δύο (εκτός ότι δε φτάνουν) είναι παλιοί και βρώμικοι. Το αποτέλεσμα είναι οι κάδοι να είναι υπερχειλισμένοι και μετά από την αποκομιδή των σκουπιδιών, να μένουν τα υπολείμματά τους στο δρόμο. Παρακαλω για την αντικατάσταση των πράσινων κάδων με καινούριους, την τοποθέτηση ενός ακόμη μπλε κάδου καθώς και την επισταμένη καθαριότητα της γειτονίας με σκούπες. Σας ευχαριστώ για τον χρόνο σας, Σάντυ Ιωαννίδου

linear_scale Θέσεις - Οριοθέτηση κάδων - Τοποθέτηση νέων κάδων

  • Καταχωρήθηκε
  • check Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

30-08-2016

πριν 2 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

29-08-2016

πριν 2 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Θέσεις - Οριοθέτηση κάδων - Τοποθέτηση νέων κάδων

place28ης Οκτωβρίου 7, Θεσσαλονίκη 546 42, Ελλάδα