#6566. ΞΕΡΑ ΧΟΡΤΑ ΣΤΗΝ ΕΙΣΟΔΟ ΤΟΥ ΔΑΣΟΥΣ

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Προβλήματα σαρώματος (σκούπισμα οδών, πεζοδρομίων & σχαρών φρεατίων αποχέτευσης) - Δ' Δημοτική Κοινότητα (Τούμπα)
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Δ' Κοινότητας
Δημιουργήθηκε: 25-08-2016 07:31:58 (πριν 2 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 26-08-2016 12:17:11 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.613513066653120
Γεωγραφικό μήκος: 22.987559614155543
Προβολές: 19
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Θερμή παράκληση για τον καθαρισμό των ξερών κλαδιών από την είσοδο του δάσους του Σειχ Σου στην συμβολή των οδών Περραιβού με Αγγελοπούλου στην Άνω Τούμπα.Είναι έτοιμο προσάναμμα για το δάσος όπως μπορείτε να δείτε στην φωτογραφία που σας στέλνω.

linear_scale Προβλήματα σαρώματος (σκούπισμα οδών, πεζοδρομίων & σχαρών φρεατίων αποχέτευσης) - Δ' Δημοτική Κοινότητα (Τούμπα)

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

26-08-2016

πριν 2 χρόνια

Κλειστό

  • ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ. Η ΠΕΡΙΣΥΛΛΟΓΗ ΟΓΚΩΔΩΝ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΩΝ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΗΚΕ. ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ.

25-08-2016

πριν 2 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

25-08-2016

πριν 2 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Προβλήματα σαρώματος (σκούπισμα οδών & πεζοδρομίων) - Δ' Δημοτική Κοινότητα (Τούμπα)

placeΙωάννου Αγγελόπουλου 58, Θεσσαλονίκη 543 52, Ελλάδα