#6524. Αγιας Σοφίας

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Κολωνάκια - Προστατευτικές μπάρες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης
Δημιουργήθηκε: 23-08-2016 21:07:35 (πριν 2 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 24-08-2016 18:52:59 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.634083470971404
Γεωγραφικό μήκος: 22.946755173610654
Προβολές: 39
Ψήφοι: 1

Περιγραφή

Εδω και 1 ½ χρόνο έχουν υποβληθεί στον Δήμο,αιτήματα για να τοποθετηθούν 18 σιδερένια προστατευτικά ,για να μην καταστρέφονται, στην αριστερή πλευρά της κάθοδου της Αγίας Σοφίας , από Εγνατία προς την Πλατεία Αγίας Σοφίας και περίπους 5 -6 στην δεξιά από 46 έως το 44 κοντά στις δενδροδόχους Η απάντηση είναι ότι δεν υπάρχουν αρκετά λόγω της οικονομικής κατάστασης Και η άθλια αυτή εικόνα είναι καθημερινή! Στο κέντρο της πόλης ,20 μέτρα από ένα από τα πιο επισκέψημα μνημεία της Θεσσαλονίκης Η Τροχαία, δικαιολογημένα, απαντά ότι δεν είναι αρμόδια Ισως να αναζητηθεί κάποιος χορηγός;

linear_scale Κολωνάκια - Προστατευτικές μπάρες

  • Καταχωρήθηκε
  • check Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

24-08-2016

πριν 2 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

23-08-2016

πριν 2 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Κολωνάκια - Προστατευτικές μπάρες

placeΑγίας Σοφίας 42, Θεσσαλονίκη 546 23, Ελλάδα