#6467. Τοποθέτηση κάδου απορριμμάτων

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Θέσεις - Οριοθέτηση κάδων - Τοποθέτηση νέων κάδων
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Γραφείο Κάδων - Πλυστικών, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας
Δημιουργήθηκε: 22-08-2016 06:34:21 (πριν 2 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 24-08-2016 09:47:51 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.606526300000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.966941700000007
Προβολές: 31
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Αλ. Σταύρου 15Α, λείπει ο κάδος σκουπιδιών.

linear_scale Θέσεις - Οριοθέτηση κάδων - Τοποθέτηση νέων κάδων

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

24-08-2016

πριν 2 χρόνια

Κλειστό

  • Σας ενημερώνουμε ότι τοποθετήθηκε κάδος απορριμμάτων στις 24/8/2016 στην οδό Αλεξ. Σταύρου 15 Α. Ευχαριστούμε που μας καλέσατε.

22-08-2016

πριν 2 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

22-08-2016

πριν 2 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Θέσεις - Οριοθέτηση κάδων - Τοποθέτηση νέων κάδων

placeΑλ. Σταύρου 15Α, Θεσσαλονίκη 546 44, Ελλάδα