#64424. Αρκετές μεγάλες λακούβες. Χρήζει ασφαλτικού.

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Οδόστρωμα - Πεζοδρόμια
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης
Δημιουργήθηκε: 26-05-2020 23:10:09 (πριν ένα μήνα)
Ενημερώθηκε: 09-06-2020 11:31:33 (πριν ένα μήνα)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.643560000000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.959710000000000
Προβολές: 13
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Αρκετές μεγάλες λακούβες. Χρήζει ασφαλτικού.

linear_scale Οδόστρωμα - Πεζοδρόμια

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • check Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

09-06-2020

πριν ένα μήνα

Σε εξέλιξη

  • ΔΟΘΗΚΕ ΣΤΟ ΑΡΜΟΔΙΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης

27-05-2020

πριν ένα μήνα

Γνωστοποιήθηκε

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης

27-05-2020

πριν ένα μήνα

Η κατηγορία του αιτήματος άλλαξε σε Οδόστρωμα - Πεζοδρόμια

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης

26-05-2020

πριν ένα μήνα

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Λακκούβες - Επικίνδυνες φθορές οδοστρωμάτων & πεζοδρομίων
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Αδειών και Ελέγχου Οδών, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης

placeΤυρνάβου 2, Θεσσαλονίκη 546 34, Ελλάδα