#64365. Ελλειψη από κολωνάκια

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Κολωνάκια - Προστατευτικές μπάρες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης
Δημιουργήθηκε: 26-05-2020 07:47:12 (πριν 4 μήνες)
Ενημερώθηκε: 12-08-2020 09:12:00 (πριν ένα μήνα)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.613239953302920
Γεωγραφικό μήκος: 22.980711749912313
Προβολές: 21
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Με το 61171 αίτημά μου σας ενημέρωσα ότι στην οδό Ολυμπίας 27, Ανω Τούμπα, υπήρχε εγκαταλελειμμένο στο πεζοδρόμιο ένα αυτοκίνητο. Ενώ αυτό ήταν εκεί ο Δήμος και μπράβο του, τοποθέτησε κολονάκια στο υπόλοιπο πεζοδρόμιο εκτός από το χώρο που καταλάμβανε το αυτοκίνητο αυτό. Σήμερα το αυτοκίνητο απομακρύνθηκε (και πάλι μπράβο σας) και στη θέση που άφησε εκκρεμεί να τοποθετηθεί ένα κολονάκι. Αυτή η τοποθέτηση είναι απαραίτητη γιατί τώρα παρκάρουν αυτοκίνητα στο πεζοδρόμιο και το πρόβλημα εξακολουθεί να υπάρχει. Ευχαριστώ πολύ.

linear_scale Κολωνάκια - Προστατευτικές μπάρες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

24-07-2020

πριν 2 μήνες

Κλειστό

  • ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗ 16/7/2020
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης

09-06-2020

πριν 3 μήνες

Σε εξέλιξη

  • ΔΟΘΗΚΕ ΣΤΟ ΑΡΜΟΔΙΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης

27-05-2020

πριν 4 μήνες

Γνωστοποιήθηκε

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης

26-05-2020

πριν 4 μήνες

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Κολωνάκια - Προστατευτικές μπάρες
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης

placeΓρ. Λαμπράκη 184, Θεσσαλονίκη 543 52, Ελλάδα