#64302. Ανυπαρξία πεζοδρομίου

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Οδόστρωμα - Πεζοδρόμια
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης
Δημιουργήθηκε: 25-05-2020 07:58:49 (πριν ένα μήνα)
Ενημερώθηκε: 29-06-2020 12:39:30 (πριν 16 μέρες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.641084876416070
Γεωγραφικό μήκος: 22.957070041447878
Προβολές: 6
Ψήφοι: 2

Περιγραφή

Δεν υπάρχει πεζοδρόμιο αναγκαστικά οι πεζοί μπαίνουν στον αυτοκινητόδρομο

linear_scale Οδόστρωμα - Πεζοδρόμια

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • check Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

29-06-2020

πριν 16 μέρες

Σε εξέλιξη

  • .
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης

27-05-2020

πριν ένα μήνα

Γνωστοποιήθηκε

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης

25-05-2020

πριν ένα μήνα

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Οδόστρωμα - Πεζοδρόμια
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης

placeΑκροπόλεως 98, Θεσσαλονίκη 546 34, Ελλάδα