#64259. Πεταμένη πινακίδα

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Οδοσήμανση - Πινακίδες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης
Δημιουργήθηκε: 21-05-2020 20:28:15 (πριν 6 μήνες)
Ενημερώθηκε: 09-06-2020 12:09:42 (πριν 5 μήνες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.615089206574280
Γεωγραφικό μήκος: 22.977399844676256
Προβολές: 39
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Οδός Πολυβίου Ιστορικού 21, υπάρχει πεταμένη πινακίδα υπάρχει κίνδυνος να πέσει κανείς. Παρακαλώ όπως μεριμνήσετε. Ευχαριστώ Πολύ.

linear_scale Οδοσήμανση - Πινακίδες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

09-06-2020

πριν 5 μήνες

Κλειστό

  • ΕΠΑΝΑΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ ΙΣΤΟΥ ΚΑΙ ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΣ ΠΙΝΑΚΙΔΑΣ. 3/6/2020
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης

09-06-2020

πριν 5 μήνες

Σε εξέλιξη

  • ΔΟΘΗΚΕ ΣΤΟ ΑΡΜΟΔΙΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης

27-05-2020

πριν 6 μήνες

Γνωστοποιήθηκε

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης

21-05-2020

πριν 6 μήνες

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Οδοσήμανση - Πινακίδες
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης

placeΠολυβίου Ιστορικού 21, Θεσσαλονίκη 543 51, Ελλάδα