#64146. Άναρχος δρόμος και χώρος πρασίνου

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Οδόστρωμα - Πεζοδρόμια
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης
Δημιουργήθηκε: 19-05-2020 10:10:37 (πριν ένα μήνα)
Ενημερώθηκε: 01-07-2020 12:47:13 (πριν 14 μέρες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.596949000364050
Γεωγραφικό μήκος: 22.974539986969045
Προβολές: 9
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Πρόκειται για έναν "δρόμο" (;) που συνδέεται με την οδό Νικάνορος. Αν ο δρόμος είναι παράνομος θα πρέπει να κλείσει. Αν ο δρόμος είναι εντός σχεδιασμού θα πρέπει να επανασχεδιαστεί και βελτιωθεί γιατί είναι γεμάτος λακκούβες. Πρόκειται για την οδό Αναξιμάνδρου πίσω από το 29ο δημοτικό σχολείο, η οποία ενώνεται άναρχα με την οδό Αναξιμάνδρου. Το οδόστρωμα αλλά και η μικρή αλανίτσα με χόρτα στην περιοχή είναι τόσο μη καθορισμένα με αποτέλεσμα σχεδόν να μη γνωρίζει κάποιος που είναι δρόμος και που "πεζοδρόμιο". Το σημείο χρειάζεται μία μίνι ανάπλαση, ώστε να θυμίζει πόλη και όχι αγροτική περιοχή.

linear_scale Οδόστρωμα - Πεζοδρόμια

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • check Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

01-07-2020

πριν 14 μέρες

Σε εξέλιξη

  • .
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης

27-05-2020

πριν ένα μήνα

Γνωστοποιήθηκε

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης

19-05-2020

πριν ένα μήνα

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Οδόστρωμα - Πεζοδρόμια
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης

placeΑναξιμάνδρου 96, Θεσσαλονίκη 542 50, Ελλάδα