#64140. Θέσεις στάθμευσης ποδηλάτων

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Ποδηλατόδρομοι
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης
Δημιουργήθηκε: 19-05-2020 09:13:18 (πριν ένα μήνα)
Ενημερώθηκε: 24-06-2020 09:13:15 (πριν 21 μέρες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.633305300000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.941536000000000
Προβολές: 11
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Εδώ και χρόνια υπάρχει πρόβλημα με τις θέσεις πάρκινγκ των ποδηλάτων. . Οι θέσεις που υπήρχαν τόσο στο ΄΄πέταλο'' της πλατείας (στο πρώτο ΄΄καφέ΄΄ κατεβαίνοντας) όσο και στην συμβολή με την Τσιμισκή στις δημόσιες τουαλέτες (φωτό) έχουν εξαφανιστεί. Έχουν ξηλώσει τα σίδερα και οι θέσεις έχουν γίνει πάρκινγκ για μηχανές. Αν δε θέλουμε ποδήλατα στο κέντρο να το ξέρουμε να πάρουμε ξανά τα μηχανάκια μας που τα παρκάρουμε όπου γουστάρουμε πάνω στην πλατεία, κυκλοφορούμε κιόλας πάνω στην πλατεία. Ο δήμαρχος υποτίθεται είναι άνθρωπος με ανοιχτό μυαλό και θετικός σε εναλλακτικές μορφές μετακίνησης. Το χαλάει από νωρίς όμως...

linear_scale Ποδηλατόδρομοι

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • check Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

24-06-2020

πριν 21 μέρες

Σε εξέλιξη

  • .
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης

27-05-2020

πριν ένα μήνα

Γνωστοποιήθηκε

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης

19-05-2020

πριν ένα μήνα

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Ποδηλατόδρομοι
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης

placeΑριστοτέλους 3, Θεσσαλονίκη 546 24, Ελλάδα