#6337. Δεν καίνε τα φώτα

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 11-08-2016 10:55:59 (πριν 3 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 16-08-2016 06:19:29 (πριν 3 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.638576600000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.944152700000018
Προβολές: 47
Ψήφοι: 1

Περιγραφή

Σε όλη την Τοσίτσα στο κέντρο δεν ανάβουν τα φώτα εδώ και μέρες το σημείο δίνεται σε επανάληψη

linear_scale Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

16-08-2016

πριν 3 χρόνια

Κλειστό

  • Η βλάβη στο δίκτυο συνέβη κατά τις εργασίες αποκατάστασης των πεζοδρομίων της οδού Ολύμπου και οφειλόταν στην παλαιότητα του δικτύου στην οδό και στην εκτεταμένη καταστροφή του από τις ρίζες των δένδρων. Η αποκατάσταση του δικτύου ολοκληρώθηκε στις 11/8.

11-08-2016

πριν 3 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

11-08-2016

πριν 3 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

placeΤοσίτσα, Θεσσαλονίκη 546 31, Ελλάδα